bg-loobook

HAKKIMIZDA


Sidrex®, Türkiye merkezli Nproc® Natural Products’ın uluslararası bir marka olmak üzere yola çıktığı öncü besin takviyesi markasıdır. 

Nproc® Natural Products, OTC, kozmetik ve dermokozmetik markalara bilimsel olarak kanıtlanmış içerikler ve yüksek kaliteli bitkisel ekstrakt tedarik ederek Türk kozmetik, gıda ve sağlık endüstrilerinde önemli rol oynamaktadır. Sidrex gücünü Nproc’un zengin portföyü ve uzman AR-GE ekibinden alır. Nproc® portföyünde, tüketicilerin ihtiyacına yönelik sağlıklı, özgün ve etkili ürünler yaratmasına katkıda bulunmak için tasarlanmış çok sayıda doğal koruma bileşeni ve bitkisel bazlı doğal ekstre bulunmaktadır. 2016 yılında, Ege Üniversitesi Teknopark’ında başlayan Nproc hikayesi, Sidrex’in modern alt yapılı teknolojik üretimi ve uzman AR-GE ekibi ile oluşturduğu ihtiyaca özel formüllerin bugünkü temelini oluşturmaktadır.
hakkimizda_kolaj_imaj
hakkimizda_felsefemiz
Felsefemiz

Güneşin neredeyse her gün yüzünü gösterdiği bu topraklarda yetişen bitkilerin dönüşüm hikayesi Sidrex®. Bizim için “Doğanın Sesi”, hatta S’sini oluşturmaktadır.
Nproc® Natural Products'ın Türkiye'nin kalbindeki güzellikleri keşfetme arzusu ve 10 yıla yakın deneyimi; doğanın bu eşsiz gücünü Sidrex’le ihtiyaca özel formülasyonlara dönüştürdü.

Sidrex®, yenilikçi bir gıda takviyesi markası olarak, sağlık ve wellness dünyasında sizlere yepyeni formülasyonlarla daha sağlıklı bir yaşam sunmak üzere yola çıktı. Her bir ürünümüz, doğanın bize sunduğu, bilimsel temellere dayanan vitamin, mineral ve bitkisel içeriklerle uzmanlar tarafından ihtiyaçlar doğrultusunda özenle tasarlandı. Çünkü biz, doğanın gücünün içten dışa saran bir etki yarattığını biliyor ve bunu Sidrex’le sizlere sunuyoruz.
Kalite Politikamız

Sidrex’in sizi içten dışa saracak,
ihtiyaca özel, yüksek kalite standartlarında hazırlanmış,
sağlıklı yaşam desteklerini keşfedin!

Neden Sidrex?

Sidrex®, tüketici sağlığını esas alarak, doğadan elde edilen yüksek kaliteli ekstreleri titizlikle standardize eder ve bu zengin içerikleri tamamen ihtiyaçlara odaklanmış özel formüllerle dönüştürür. 

Tüketicilerimizin beklentilerini karşılamak amacıyla, sürekli olarak yenilikçi ve yüksek kalite standartlarında ürünler geliştirmeyi ve sunmayı taahhüt ederiz. Tüm ürünlerimiz helal üretim prensipleriyle, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve GMP (İyi Üretim Uygulamaları) kuralları doğrultusunda, yüksek kaliteli ham maddeler ve modern teknoloji altyapımızla oluşturulmuştur. 

Sidrex® AR-GE ekibi, her bir ürünümüzün içeriğini özenle seçer ve güvenilirliği temel alarak sağlıklı yaşam tarzını destekleyen formülasyonlar tasarlar. Ürün geliştirme süreçlerimizde en son bilimsel araştırmaları takip eder, böylece tüketicilerimize güvenilir, etkili ve yenilikçi gıda takviyeleri sunmaktan gurur duyarız. 

Ürünlerimizin kalitesini sürekli olarak artırmak ve tüketicilerimizin geri bildirimlerini dikkate almak adına titiz bir kalite kontrol süreci uygularız. Kalite, güvenlik ve performans standartlarına tam uygunluk sağladığını kanıtlamak üzere ürünlerimiz bağımsız laboratuvar testlerinden geçirilmiştir. Tüketicilerimize sadece üst düzey kalitede ürünler sunmayı değil, aynı zamanda onların yaşam kalitesini iyileştirmeye yönelik bir partner olmayı amaçlarız. Bu taahhütlerimiz, Sidrex'in güvenilir bir marka olarak tüketicilerimizin yaşamlarına değer katma misyonunu yansıtmaktadır. Siz de Sidrex'i seçerek, kaliteli, güvenilir ve özel ihtiyaçlara uygun gıda takviyeleriyle desteklenmiş bir yaşam tarzının keyfini sürebilirsiniz.
Sertifikalarımız
Üst düzey ürün ve hizmet kalitemizi sürdürebilmek için kalite standartlarımızı titizlikle korumak en öncelikli prensibimizdir. Yüksek kalite standartlarına uygun olarak belgelenen üretim kalitemizin belgesi niteliğindeki sertifikalarımızı aşağıda görebilirsiniz.
sertifikalar