ÖDEME, SATIŞ, CAYMA VE TESLİMAT KOŞULLARI

 1. ÖDEME KOŞULLARI 
 • Ödemelerinizi Garanti Pos Sanal Bankacılık sistemi üzerinden kredi kartı/banka kartı yöntemlerinden birisi kullanılarak yapabilirsiniz. 
 1. SATIŞ KOŞULLARI 
 • Listelenen ve siteden ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerliliğini korur. Ancak hatayla yanlış yazılan, tedarikçinin geç bildirmesi ile güncellenmemiş olan fiyat farklılıklarında bildirim yapılarak güncel fiyat geçerli kabul edilecektir. Hata durumlarında mal/hizmet bedelinden fazla çekim yapılmışsa farkı iade edilir. Mal/hizmetin gerçek fiyatı ilan edilenden farklı ise gerçek fiyat bildirilir. Talebiniz doğrultusunda gerçek fiyat üzerinden satış gerçekleştirilir ya da satış iptal edilir.
 • Stok hacmimizin üzerinde ürün ihtiyacı olan müşterilerimiz bizlerle iletişime geçebilir. 
 1. CAYMA KOŞULLARI 
 • Satın aldığınız ürünü 14 gün içerisinde iade veya değişim yapma hakkına sahipsiniz. Bu süre içerisinde, ürünün kullanılmamış, ambalajı açılmamış, faturalı ve hasarsız durumda olması gerekmektedir. Değişim veya iade talebiniz alındıktan sonra, ürün inceleme sürecinden geçirilecek ve işlem sonucu en kısa sürede size bildirilecektir.
 • Satın aldığınız ürünün ayıplı çıkması durumunda ürünün ayıbını gösterir fotoğrafları ile birlikte mail yoluyla bizlere başvuruda bulunmanız gerekmektedir. İade talebinizin tarafımızca değerlendirilip onaylanması akabinde ürünlerin tekrardan ürün paketine koyularak iade talebinizi açıklar bir yazı ve faturanızla birlikte tarafımıza kargolanması gerekmektedir. İade talebinizin tarafımızca kabul edilmemiş olmasına rağmen gönderilen paketler kabul edilmeyecek olup “alıcı ödemeli” olarak geri gönderilecektir. Paketi Yurtiçi Kargo ile en geç 14 gün içerisinde adresimize “alıcı ödemeli” olarak gönderiniz. İade ürünlerin Yurtiçi Kargo haricinde bir kargo firması ile gönderilmesi durumunda, kargo ücreti müşteriye aittir. Göndermiş olduğunuz ürünün yapılan inceleme sonucu ayıplı olmadığı, ayıbın kullanım kaynaklı olduğu veya kargo için belirlenen koşullara uyulmadığı anlaşılırsa ürün tarafımızca “alıcı ödemeli” olarak geri gönderilecek olup söz konusu ürünler için herhangi bir para iadesi gerçekleştirilmeyecektir.
 • Para iadeniz tercih etmiş olduğunuz ödeme yöntemine bağlı olarak gerçekleştirilecektir.
 • Cayma hakkının kullanılması nedeniyle Satıcı tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir. 
 1. TESLİMAT KOŞULLARI 
 • Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra açıklamalar içerisinde belirtilen süre zarfında kargoya teslim edilir. Ürünleriniz en geç 30 gün içerisinde tarafınıza ulaşacaktır.
 • Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilmesi istenilen sipariş için kargo ücreti ürün bilgilerine göre değişkenlik gösterip kargo ücreti satın alma işlemi esnasında sidrex.com üzerinden ürün fiyatı ile birlikte tarafınızca ödenir.
 • Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde tarafımızdan kargoya ürün teslimatı ve genel olarak kargo firmaları tarafından teslimat yapılmamaktadır.
 • Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili sizinle iletişime geçilecektir. Bu durumda ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en fazla 30 gün bekleme süresi söz konusudur. Ürün bu tarihler arasında kargoya verilemez ise yapmış olduğunuz ödeme iade edilir.
 • Siparişinize dair bir takip sistemi yürütüleceğinin garantisi verilmemektedir. Kargonuzu takip edebileceğiniz bir kod ancak kargo şirketi bu yönde bir bilgilendirme yaptığı takdirde mümkün olabilecektir. Sitemizden vereceğiniz tüm siparişler için işbu hususun tarafınızca bilindiği ve kabul edilerek Ürün alındığı varsayılacaktır. Kargonuzda yaşanabilecek gecikmelerden hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir ve bu gerekçeyle siparişinizi iptal etme/para iadesi ya da tazminat talep etme hakkınız bulunmamaktadır.

Lütfen ürününüzü teslim alırken, ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.